Základní škola Ústí nad Labem Hluboká 150, Neštěmice

Školní stravování

Jídelna

V této době lze možno zakoupit karty nebo čipy a získat variabilní symboly, které jsou nutné při zadávání platby převodem. VS lze získat i komunikací přes email.
Není nutné platit přesnou částku, lze převést jakoukoliv částku, z které se vám budou částky za obědy postupně odečítat. Vracení přeplatků ze zaplaceného stravného zpět na účet, ze kterého se stravné platilo, se provádí na konci školního roku a týká se pouze žáků devátých ročníků, tedy dětí, které končí docházku na naší základní škole.

Vedoucí školní jídelny: Ivana Kalčicová

Vydávání obědů:
od 11,00 - 14,00 hod

• Prodej stravného se provádí výhradně přes bankovní účet.
  • Objednání jídel, výběr stravy a její rušení se provádí přes webové stránky www.strava.cz
  • Uživatelské jméno a heslo dostanou žáci zasláním na email, který uvedou při zakoupení čipu nebo karty.
  • Ti, kteří si doposud stravu objednávali u vedoucí jídelny, si zde pouze vyzvednou své přihlašovací údaje.
  • Číslo zařízení je 6262.
  • Jídelníček je na stránkách https://www.strava.cz/strava/stravnik/jidelnicky?zarizeni=6262
  • Odhlášení obědů (z důvodu nemoci) je možné do 12,00 hod předchozího dne.
  • Objednávání druhého jídla týden předem. Druhé jídlo se vaří při objednání alespoň 50-ti kusů.
  • V prostorách jídelny je objednávací box, kde lze stravu objednat, zrušit nebo učinit výběr objednávaného jídla.
  • Objednání stravy, její výběr a rušení nelze provádět osobně u vedoucí jídelny.

Podmínky stravování

• zaplatit v předstihu částku na účet s variabilním symbolem
  • číslo účtu je 19-0882202359/0800
  • variabilní symbol je evidenční číslo strávníka
  • peníze na účtu jídelny musí být nejdéle poslední pracovní den předcházejícího měsíce, aby žák mohl mít od prvního dne oběd

Pokud neuvedete všechny údaje, nelze částku přiřadit.

V případě odhlášení stravy zůstávají peníze na Vašem školním účtě a jsou použity pro zaplacení stravy na další období.
Vrácení peněz probíhá na účet při skončení školní docházky nebo ukončení stravování.
Věk dítěte se určuje za celý školní rok. (např. 11. narozeniny v dubnu 2017, za oběd platí od září 2016  23,-)

Ceny obědů:

jidel-cent

7 – 10 let -  21,-
11 - 14 let -  23,-
15 - 18 let -  25,-

logo_mesta
Zřizovatelem této příspěvkové organizace je Statutární město Ústí nad Labem.

zlaty-certifikat-scio
Splnili jsme podmínky pro udělení zlatého certifikátu SCIO.

aktivni_skola_nahled
Portál Proškoly.cz nám udělil certifikát Aktivní škola.

Můžete nás kontaktovat na: